O firmie

Nasza firma jest nowoczesną agencją pracy, która specjalizuje się w rekrutowaniu pracowników z Ukrainy, Białorusi i Uzbekistanu. Dzięki korzystaniu z nieszablonowych i nowatorskich, a jednocześnie efektywnych metod HR, jesteśmy w stanie w sposób niezwykle skuteczny znaleźć osoby dostosowane do indywidualnych potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Wykończenia mieszkań pod klucz Deco Nova

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji pracy?

  • Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów do spraw rekrutacji, którzy biegle posługują się językami takimi, jak ukraiński, białoruski, rosyjski czy niemiecki. Umożliwia to sprawne i w pełni profesjonalne przeprowadzenie procesu rekrutacji w ojczystym języku potencjalnego pracownika Państwa firmy.
  • Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę na temat lokalnego rynku pracy i są zaznajomieni z jego potrzebami oraz specyfiką. Sprawia to, że są oni w stanie precyzyjnie dopasować pracownika do danego obszaru.
  • Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół – jesteśmy w stanie znaleźć pracowników, którzy jednocześnie będą posiadali stosowne kwalifikacje, jak i będą w pełni rzetelni oraz zmotywowani do pracy. Sprawia to, że decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy mogą mieć Państwo pewność, że współpraca z nowo zatrudnionymi osobami będzie przebiegała wzorcowo.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób w pełni indywidualny przygotowując spersonalizowaną ofertę dopasowaną do jego potrzeb.
  • Stosujemy nowoczesne metody pracy dopasowując metody działania do kadrowych potrzeb naszych partnerów. Dysponujemy w pełni zinformatyzowanym systemem zarządzania zasobami ludzkimi, co pozwala nam na znalezienie pracownika, który spełni wszystkie Państwa wymagania.
  • Możemy poszczycić się szerokim gronem stałych klientów z rozmaitych branży – od budowlanej, aż po IT, co czyni z nas jednego z liderów na polskim rynku agencji pracy.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy już dziś!