Dla pracownika

Jesteś pracownikiem z Ukrainy, Białorusi lub Uzbekistanu i szukasz stałej lub tymczasowej pracy za granicą? Pomożemy Ci ją znaleźć! Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi, profesjonalnymi przedsiębiorstwami, które oferują legalne warunki zatrudnienia i godziwą pensję, jaką jest co najmniej minimalne wynagrodzenie obowiązujące aktualnie w naszym kraju. Decydując się na korzystanie z naszych usług nie musisz obawiać się o nierzetelnych pracodawców, którzy nie dbają o zatrudnionych u siebie pracowników. Pomożemy znaleźć Ci pracę bez względu na to czy posiadasz doświadczenie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z karierą zawodową i chcesz zdobyć niezbędne kwalifikacje, które umożliwią Ci rozwój, a w przyszłości pozwolą na awans, a co za tym idzie – objęcie wymarzonego stanowiska. Korzystając z usług naszej firmy możesz mieć pewność, że w pełni legalne zatrudnienie znajdziesz szybko, bez żadnych komplikacji. Nasza znajomość lokalnego rynku oraz jego specyfiki to stuprocentowa gwarancja na znalezienie interesującego Cię stanowiska – bez względu na to, czy interesuje Cię praca fizyczna czy umysłowa. Dokładnie wiemy, czego potrzebują i co wymagają od zatrudnionych u siebie pracowników polscy przedsiębiorcy.

Dlaczego warto zaufać naszym specjalistom?

  • Każda z aplikacji jest rozpatrywana przez nas w sposób w pełni indywidualny. Przygotowujemy oferty ściśle dopasowane do Twojego doświadczenia i kwalifikacji.
  • Dysponujemy rozbudowaną bazą sprawdzonych pracodawców oferujących legalne zatrudnienie i możliwie jak najlepsze warunki pracy.
  • Oferujemy stanowiska z rozmaitych branż.
  • Umożliwiamy znalezienie wymarzonej pracy w sposób wygodny i szybki. To doskonała oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Pomagamy w dopełnieniu niezbędnych formalności.
  • Dbamy o to, by pracownik posiadał ciągłość zatrudnienia. W przypadku utraty pracy szybko pomożemy Ci w znalezieniu nowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!