Dla pracodawcy

Szukasz wykwalifikowanego pracownika z Ukrainy, Białorusi i Uzbekistanu, ale nie masz czasu na samodzielne przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego? Już dziś skorzystaj z usług naszej firmy! Pomożemy Ci znaleźć osoby zmotywowane, ambitne i w stu procentach dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Tego typu wykwalifikowani, solidni, odpowiedzialnie podchodzący do swoich obowiązków pracownicy z Białorusi zagwarantują Twojemu przedsiębiorstwu rozwój, czyniąc z niej lidera w branży. Decydując się na ich zatrudnienie możesz liczyć również na poszerzenie grona swoich klientów, a co za tym idzie – znaczące zwiększenie przychodów.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych wymagań przedsiębiorców. Jedne firmy stawiają na wiedzę i doświadczenia, inne skupiają się na zaangażowaniu i solidności. Nasze przedsiębiorstwo przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, bez względu na branżę i fakt, czy potrzebujesz pracownika z Białorusi na stałe czy w charakterze dorywczym. Oferujemy szeroką bazę osób spełniających Twoje wymogi.

Jedyne, co musisz zrobić to podać nam swoje oczekiwania odnośnie idealnego pracownika z Białorusi lub Uzbekistanu, a my zajmiemy się całą resztą. To ogromna oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Na rozmowy kwalifikacyjne zapraszamy wyłącznie tych kandydatów, którzy posiadają niezbędne doświadczenie oraz kwalifikacje i odnośnie których mamy pewność, że przyczynią się do rozwoju Twojej firmy i będą sumiennie wypełniać powierzone im obowiązki. Pozwala to na skrócenie czasu rekrutacji i szybkie skompletowanie niezbędnej załogi. Pomagamy również w dopełnieniu wszelkiego rodzaju formalności związanych z zatrudnianiem pracowników z Białorusi.

Nasi eksperci dołożą wszelkich starań, by współpraca przebiegła pomyślnie. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób w pełni indywidualny, dopasowując się do potrzeb klientów.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś!